Як правильно підібрати біжутерію?
Як правило, дівчата вибирають: яке кільце, браслет або намисто йде до того чи іншого поряд? Покладаються на інтуїцію і вроджене почуття смаку. Чим поганий такий спосіб? Відсутня упевненість в зробленому виборі і до кінця немає розуміння: чому саме ця ланцюг саме з цією спідницею. Все б і нічого, якби це не призводило до періодичних промахів. Закликаємо зробити апгрейд знань і прочитати статтю про фундаментальні правила: як підібрати біжутерію.
Під забороною: як не робити
Не переборщіть з кількістю
Легко сказати. Але як визначити, коли зупиниться? Є одна хитрість. Вся біжутерія ділиться на два типи. Відноситься до області особи – це: сережки, кулони, ланцюжки, кулони, намиста, чокеры і брошки. І наближена до зони рук: кільця, браслети і годинник. Так от, якщо ви складаєте повсякденний цибулю – використовувати по одному прикраси з кожного типу. Підбираючи гардероб на вечір, збільшуємо цю кількість до трьох на кожен тип. Але не більше.
Не забувайте врахувати властивості одягу
Як підібрати біжутерію до одягу? Щоб сильно не заморочуватися, пропонуємо просто розсортувати прикраси на зимові та літні. Адже ключова відмінність полягає саме в тканини. І якщо влітку це легкі, хвилясті, тонкі тканини з якими вдало поєднуються витончені, не дуже габаритні прикраси. Тоді як в холодну пору, наряд складається з декількох шарів і часто це в'язані, вовняні, щільні речі. До них слід підшукувати прикраси, головна особливість яких – масивність.
Не комбінуйте непоєднуване
Грамотно підібрані прикраси – це коли вони в гармонії між іншими прикрасами з образу, поєднуються з одягом, взуттям, а також з макіяжем і природними даними дівчини. Якщо все разом виглядає єдиним і гармонійним – look вдався!
Не надягайте «яскравий» аксесуар з «яскравим» сукнею
Надмірності – видають, що «сильно намагалася», що, думаємо, вам ні до чого. Досягти ідеального образу можна, дотримуючись баланс. Для цього дотримуйтеся простого принципу. Наділи скромне плаття – дозвольте собі «розгулятися» на аксесуарах. Вибір випав на розкішний наряд, завдяки якому є всі шанси затьмарити всіх? Підійдіть до вибору аксесуарів більш стримано. Насправді, здається, що це просто. Так і є, але тільки до того моменту, поки не доведеться вибирати між шикарним вбранням і розкішною прикрасою. Як тут не надіти все і відразу.
Не доповнюйте аксесуарами одяг зі стразами
Блискучі сукні та кофтинки – вже самі по собі прикраси. Будь додатковий аксесуар буде виглядати, як на «сороці», яка вирішила надіти все блискуче за один раз. Обмежтеся в прикрасах, коли присутня декор на одязі в області шиї. Якщо у кофти або сукні відкрито одне плече, а друге прикрите, плюс вже декороване прикрасою. Старатися з підбором аксесуарів також не потрібно. Пари сережок або браслета буде достатньо, щоб внести в образ фінальний штрих.
Гармонія відтінків
Ключовий орієнтир, на який варто спиратися вибираючи прикрасу – це колір вбрання. Є класичні, безпрограшні рішення, слідуючи яким ви 100% будете на висоті. Але є і нестандартні, які цікаво розбавлять звичні стильні прийоми. Пропонуємо розібрати можливі варіанти поєднання відтінків аксесуарів і нарядів.
Синій
То у вас кофтинка синього кольору, то плаття – доповнюйте свій лук прикрасами в сріблястому кольорі. І ви будете прекрасні! Є задум вразити всіх своєю пишністю? Знаємо, що робити, щоб все вдалося. Надіньте кольє або кільце з фіанітами темно-червоного кольору. Ефект буде приголомшливим!
Червоний
Самодостатній колір, а тому тут головне не перестаратися. Дотримуйтеся наступного підходу. У денний час – використовуйте біжутерію білого або червоного кольору. Однак не тон в тон, а темніше або ж злегка світліше. Увечері – одягайтеся в благородні золотисті, чорні відтінки.
Бордовий
У бордовій кофтині або плаття допоможе вам відчувати себе у всеозброєнні біжутерія насиченого золотистого відтінку. А раптом захочеться чогось яскравішого, пускайте в хід: літні, ягідні відтінки – малинові, чорничні, ожинові.
Бежевий
Задатися метою знайти більш природний і натуральний відтінок, ніж бежевий – і потерпіти поразку. Ну ви зрозуміли, бежевий можна розглядати в якості полотна. А, як відомо, на полотні всі фарби хороші. Головне правильно їх заміксувати ;)
Жовтий
Жовтий – колір пустощів і гарного настрою. Доповнюйте його ніжними відтінками фіалки, бузку або гіацинта. Результат буде витонченим з натяком на romantic. Додати яскравості образу можна використавши ті ж відтінки, але більш насиченого кольору.
Фуксія
На випадок, якщо у вас в гардеробі є наряд в такому зухвалому забарвленні. Розберемо, як грамотно поєднувати аксесуари з одягом, повністю в кольорі фуксія або з її елементами. Правильно буде трохи нейтралізувати яскравість за рахунок спокійних чорних або сірих тонів.
Зелений
Купили стильну штучку в приголомшливому смарагдовому відтінку? Примножити її красу можна за допомогою золотистих і сріблястих вкраплень з біжутерії. Але це стосується тільки буденних луків. Для «гучних» подій, зазначених червоним в календарі – використовуйте намисто або браслет з кораловими камінням Сваровські.
Сірий
Зазвичай, светр або худі в сірому дістається з шафи, коли є бажання загорнутися в щось приглушене – деякою мірою спокійне і не привертає увагу. Пропонуємо цікаво доповнити сіру одяг за рахунок ніжних фісташкових і лілових тонів. А ось такі консервативні кольори, як білий, чорний, синій – носити з сірим не радимо. Так як виглядає такий тандем просто нудно.
Білий
Універсальний солдат, так як з білим можна міксувати всю палітру і отримувати відмінний результат. «Грати» у цьому випадку варто тональністю. Бажаєте бути яскравою і чарівною – вибирайте біжутерію «чистих» синіх, червоних, зелених та інших насичених відтінків. Націлені відтворити ніжний романтик і кольору прикрас повинні бути відповідними: витонченими і природними. Як бачите, вибрати біжутерію до білого поряд – можна в два рахунки.
Чорний
Самий класичний з відтінків, а тому вимагає такого ж прикраси. І що це може бути, якщо не перли. Довге намисто з перлів або короткий за типом чокера з милим кулоном. Такий дует додасть поряд вишуканості! Але якщо мета – щось нестандартне для кожного дня. Тоді радимо запастися яскравими прикрасами у всіх кольорах веселки і змінювати їх залежно від настрою, сумки та взуття.
Квітковий принт
Перш, ніж вибирати біжутерію – розгляньте уважно сам принт. Яких відтінків в ньому найбільше? Визначили? Ось цього кольору й обирайте прикраси.
Клітка
Як і у випадку з квітковим принтом, орієнтуватися потрібно на один з головних відтінків. Використовується прикраса має бути простим і без хитромудрих ювелірних дизайнів.
Місце і привід
Яким є подія? Якою мірою урочистості? Або це зовсім ніяке не подія, а звичайна середа, коли ви йдете на роботу або вирушаєте вирішувати поточні завдання? Як правильно підбирати біжутерію в кожному з варіантів? Розбираємо разом з вами.
Вечір, свято, гуляння: мета – виглядати максимально добре
Гладкі, блискучі фактури коктейльної сукні будуть виглядати ще привабливіше. Якщо поставити пару акцентів з допомогою сережок канделябрів з магічним сяйвом каменів Сваровскі і важким браслетом-ланцюгом від фірми Ксюпинг в позолоті. Не проти додати ще більше блиску? Надягніть на фаланги пальців пару кілець.
День, робота, офіс: мета – бути елегантною, зберігши комфорт
В будні дні використовуйте біжутерію, виконану в стилі мінімалізм. З нею важко помилитися, а тому підбір аксесуарів не буде займати багато цінного, ранкового часу. Гідність лаконічних кілець, сережок і браслетів в тому, що вони вкрай легко поєднуються між собою. Щоб створити цікавий мінімалістичний образ – достатньо приділити цьому процесу дві-три хвилини.
Культура підбору прикрас змінюється з кожним роком, тому зміна усталених звичок дуже корисна. Подібні перегляди, як підбір біжутерії – допоможуть вам добитися кращого результату. А за оновленням ювелірного гардеробу – ви завжди можете звернутися до нас. Швидку доставку та конкурентні ціни – гарантуємо!
- Тренди прикрас 2024 року - від екологічності до високого мистецтваЯкі тренди нам підготував 2024 рік? Розкажемо у статтіПовна версія статті