Позолота - що це таке?
Правду кажуть, все нове – добре забуте старе. Так і позолота була відкрита ще в Римі тих часів, а в 21 столітті ще й не кожна дівчина до кінця розібралася – що таке позолота. В останні роки можна було помітити повернення позолоти на прилавки з прикрасами, зі всією своєю красою і достоїнствами. Ви готові зануритися в естетику позолоти? Тоді ви за адресою.
Чим відрізняється позолота від золота?
Найчастіший питання, який чують консультанти в ювелірних відділах: а позолота це золото? Чому вийшла така плутанина, від чого ідентифікація позолоти викликає складність у значної кількості людей? Все тому, що ці прикраси одне краще іншого – зовні вони не відрізняються. Розуміти різницю необхідно при підборі аксесуара в магазині. Золото завжди має пробу, яка є показником оригінальності. Але будьте пильні. Золото made in Turkey може бути, як годиться, з пробій – однак це не буде гарантією, що перед вами золото. На позолоченою біжутерії завод також може проставляти пробу або клеймо.
Переважно на золоті можна побачити такі абревіатури: 14 KHG, 18 KHG або 24 KHG. Буквосполучення KHG – означає карати, позначають відсоток входить дорогоцінного металу. Маркування позолочених аксесуарів – не є обов'язковою. Часто хороші виробники роблять маркування на позолоті – для позначення високої якості і певної гарантії від заводу. Виглядає вона наступним чином: KHGE, KARATVLAD або Cold Layered.
У чому цінність позолоти?
- Облагороджує і робить прикраса більш престижним. У біжутерії, покритої позолотою – приголомшливий, незрівнянний зовнішній вигляд.
- Підвищує рівень захисту. Позолота що це? Насамперед броня, яка виступає захистом від шкідливого впливу навколишнього середовища.
- Покращує показники біжутерії. Зміцнює поверхню, що допомагає уникнути корозії, втрати блиску і поломки.
- Ціна – не питання. Позолота, незважаючи на всі свої чудові якості, це абсолютно недорого і доступно кожному.
Продовжує «життя» виробів. За рахунок зміцнення фінального покриття відбувається потовщення шару – а від нього залежить термін експлуатації.
Влаштуйте перевірку. Срібло чи золото?
Якщо ви бажаєте отримати підтвердження, надішліть виріб на експертизу. Експерт перевірить відповідність конкретного виробу і вимогам, встановленим стандартам якості. Експертиза – це незалежна оцінка якості ювелірного виробу кваліфікованим фахівцем. Тому завжди можна до них звернутися і дізнатися напевне.
Існує також і безкоштовний спосіб перевірки. Однак доведеться пограти з вогнем.
- Огляньте прикраса на наявність визначають маркувань, якщо таких немає, або є сумніви, тоді приступайте.
- Візьміть прикраса акуратно за допомогою пінцета.
- Піднесіть виріб до вогню – свічці.
- Щоб отримати достовірний вердикт – вплив вогню повинно триває приблизно 20 секунд.
Протримали скільки належить, і ніяких змін? Перед вами золото. А ось якщо виявили темні плями і розводи – річ, безумовно, позолочена.
Види позолоти
Позолота Xuping буває різна. Основні варіанти: рожева позолота, позолота класична 18 карат і позолота з родированием. Опишемо кожну докладно.
Рожева позолота РО – що це?
Це розкішний відтінок з червонуватим подтоном. Якщо шукайте схожість з золотом, то знайдете його в 585 проби. Домогтися унікального кольору фахівці змогли завдяки змішуванню золота, срібла і міді. Додавання міді не тільки дає нам фінансову оптимізацію, але і покращує технічні характеристики: підвищує міцність і твердість кінцевого виробу. Абревіатура «РВ» була взята з англійської назви Rose gold, що дослівно перекладається, як червоне золото.
Класична позолота 18К – що це?
Біжутерія оброблена колірним фінішем 750 проби. По закордонній системі каратів – відповідає 18К. Від цього і з'явилася ця назва. Що таке позолота 18К? У країнах СНД 18 карат щодо інших металів в новинку, але вже настільки вкорінилося у скриньках наших дам, що багато хто може подумати, що позолота 18К це прикраси, які існували завжди. Потрапив до нас цей відтінок з європейських країн, таких як Італія, Франція, Німеччина, де він вже давно є звичним. Декоративні прикраси володіють красивим лимонно-жовтим відтінком, який чудово поєднується з теплим відтінком шкіри.
Позолота з родированием
Процедура родирования дарує прикраси благородний, платиновий фініш. Родій входить в групу дорогоцінних металів і має найвищу цінність. Він робить виріб – стійким до впливу механічних, вологи і сонячних променів. Покривають срібло, біле золото і якісну ювелірну біжутерію.
Купити з доставкою по Україні позолочені прикраси можна на нашому сайті. Перейдіть у каталог – вибирайте і замовляйте.
- Тренди прикрас 2024 року - від екологічності до високого мистецтваЯкі тренди нам підготував 2024 рік? Розкажемо у статтіПовна версія статті